Hydropure VARIO 150 REDOX

SYSTEM UZDATNIAJĄCY

Hydropure VARIO 150 REDOX to istny kombajn do oczyszczania, strukturyzowania i alkalizowania wody kranowej.

Co wchodzi w skład zestawu Hydropure Vario150 Redox:

Membrana główna

Filtr w przekroju, posiada liczne mikro-otwory, które bardzo łatwo przepuszczają cząstkę wody oraz pierwiastki mineralne. Wykorzystuje się tu to, że jony wapnia, magnezu, sodu, potasu itp. są bardzo małe i swoją wielkością są zbliżone do cząstki wody, która bez trudu przedostaje się przez pory membrany. Jest to jedyna membrana na polskim rynku, która nie wyjaławia wody z minerałów a mimo wszystko skutecznie (bo 99,8%) zatrzymywane są jony metali ciężkich, detergenty, pestycydy i wszystkie inne związki współczesnej chemii organicznej, wśród których coraz częściej notujemy związki toksyczne i jakże często kancero-, a nawet mutagenne. Zatrzymywane są również bakterie (w tym e-coli) i wirusy.

2 wkłady z węglem aktywnym

Budowa kapilarna. Usuwa przede wszystkim chlor i wiele związków organicznych i nieorganicznych

Wkład Redox (ujemny potencjał ORP) + mineralizator

Jest to najnowsza i zupełnie naturalna technologia uzdatniania wody pitnej. Dzięki nasyceniu wody wodorem, jej potencjał Redox ulega zmianie (staje się ujemny nawet do -500 miliVolt, bo im niższy tym lepszy) i utrzymuje się w wodzie do kilkunastu godzin od przetworzenia. W praktyce oznacza to, że woda staje się wówczas skutecznym antyutleniaczem. Jako przeciw-utleniacz, wodór wiąże ze sobą szkodliwe wolne rodniki, które jeśli pozostają niesparowane, degenerują nasz organizm. Dla porównania dodam, że woda kranowa ma +200 miliVolt a noworodek po urodzeniu ma -80 mV Nasycenie wody aktywnym wodorem powoduje, że ma ona właściwości takie jak słynne uzdrawiające źródła – Lourdes we Francji, Tlacote w Meksyku, Nordenau w Niemczech, Nadana w Indiach, co potwierdzone zostało w badaniach naukowych.

Mineralizator (kruszywo naturalne, pochodzenia mineralnego)

Dzięki zamontowaniu mineralizatora potrafimy wzbogacić wodę w dodatkową porcję pierwiastków życia i otrzymujemy w efekcie wodę porównywalną z wodą mineralną niskozmineralizowaną. Woda po przejściu przez powyższe kapsuły, jest nieporównywalnie zdrowsza i czyściejsza od wody zamkniętej w butelkach czy kartonach. Przede wszystkim jest ŚWIEŻA!

Rezonator bioceramiczny

Kapsuła wypełniona kulkami turmalinowymi, gdzie każda z nich „drga”. Efektem przejścia wody przez tę kapsułę jest zmiana jej struktury (tj napięcia powierzchniowego) co w rezultacie zamienia ją z wody martwej na żywą, żeby odpowiadała płynom wewnątrz naszego ciała. Picie takiej wody powoduje łatwe przenikanie jej przez błony komórkowe, przez co jest ona od razu wykorzystywana w procesach metabolicznych, komórki są lepiej nasycone wodą i odżywione, toksyny są lepiej usuwane bez utraty dodatkowej energii na zmianę struktury wody na taką, która pozwoli przenikać ściany błon komórkowych. Woda strukturalna niemalże natychmiast, po jej wypiciu, przedostaje się do krwi. Wodę strukturyzowaną spotyka się również w przyrodzie: w warzywach, owocach, sokach warzywnych i owocowych, w roztopionym lodzie.

2 wkłady mechaniczne

Wkłady mechaniczne, jak sugeruje sama nazwa, usuwają z wody wyłącznie części mechaniczne, które w literaturze określa się jako: części nierozpuszczalne, sedymenty, zawiesiny, mętność. Do zanieczyszczeń mechanicznych zaliczamy piasek, iły, gliny, muł, rdzę i inne tlenki, humus (części roślin) itp., czyli te, które powodują tzw. mętność wody. Taka woda traci swój naturalny przezroczysty wygląd. Warto jednak wiedzieć, że większość sedymentów (piaski, iły, muł) są odpowiedzialne za przenoszenie przez nie bakterii i wirusów.

Dane techniczne urządzenia

WYMIARY (SZER. X WYS. X GŁĘB.) [CM]25 x 45 x 45
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA [L]4 – 5 *
ELEMENTY
WYMIENNE
FILTRY MECHANICZNEśrednio co 6 miesięcy
FILTR WĘGLOWY WSTĘPNYco 6 miesięcy
FILTR WĘGLOWY KOŃCOWYco 6 miesięcy
WKŁAD REDOXco 12 miesięcy
MEMBRANAco 4 do 6 lat
GWARANCJAWieczysta

* — zależnie od ciśnienia wody w sieci wodociągowej oraz od zużycia filtrów ochronnych i membrany osmotycznej
* – bezpłatny montaż na terenie całej Polski
* – o wymianach pamięta serwis

Hydropure VARIO 150 REDOX

Stacja oczyszczania, strukturyzowania i alkalizowania wody kranowej do domu i mieszkania.

5 170,00

Scroll to Top